Movies
Ratings
365
Groundhog DayRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0