Movies
Ratings
438
DreddRated ★ 2.0
AllegiantRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Monkey King 2Rated ★ 1.0
SingRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 1.5
John CarterRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0