Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0