Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
A LoveRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 1.0
He Was CoolRated ★ 0.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0