Titles you rated
ERASEDRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 2.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 2.0