Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0