Movies
Ratings
672
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
...ingRated ★ 3.5
Die BadRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 4.5
Break OutRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 2.0
Bad BoysRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Slow WestRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0