Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Nightmare TeacherRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
MomRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Happy HomeRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Five EnoughRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 5.0