Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0