Series
Ratings
28- Saiyuki Reload BurialRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 6Rated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5