Movies
Ratings
15
Toy Story 2Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 1.0
HerRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 1.0
The Wizard of OzRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0