Titles you rated
The FlashRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5