Titles you rated
Would You Marry Me?Rated ★ 2.0- 퍼펙트 글로우Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- Good BoyRated ★ 3.0
Forget You NotRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 4.0
- ToGetHerRated ★ 0.5
- 신들린 연애Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.5- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 0.5