Series
Ratings
44
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 2.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.5
Around 1/4Rated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 1.5
Ao Haru RideRated ★ 2.5
Go AheadRated ★ 3.5- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 0.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
If Talking PaidRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
On a Starry NightRated ★ 3.5