Series
Ratings
208- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
Golden CrossRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5