Movies
Ratings
150
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 2.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 0.5
Child's PlayRated ★ 0.5