Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0