Movies
Ratings
767
Wild CardRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5
HopelessRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Battle of JangsariRated ★ 0.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 1.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.0
The Book of FishRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 1.5