Movies
Ratings
368
The WailingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The Deep Blue SeaRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
BrandedRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0