Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 0.5
R-PointRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0