Movies
Ratings
208
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0