Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
March of the Ants Season 3Rated ★ 4.0
March of the Ants Season 2Rated ★ 4.5
March of the Ants Season 1Rated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 1.0
South ParkRated ★ 3.0- South ParkRated ★ 3.5
- South ParkRated ★ 2.5
South ParkRated ★ 2.5
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0