Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0- Flames of DesireRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 1.0