Titles you rated
Fast & FuriousRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0