Titles you rated
The Midnight SkyRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0