Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0