Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0