Movies
Ratings
13
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0