Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.5