Series
Ratings
30
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0