Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0