Titles you rated
- King and QueenRated ★ 4.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0- Super RookieRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- BossRated ★ 5.0
- Kuk HeeRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 4.0