Movies
Ratings
758
Se7enRated ★ 4.5- Blossom GraduationRated ★ 1.5
- Capital LoveRated ★ 3.0
- A Dance That SpeaksRated ★ 2.5
Licorice PizzaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
QT8: The First EightRated ★ 3.5
SomewhereRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.0- The CollectionRated ★ 2.5