Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5