Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
My GirlRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0
Dr. ChampRated ★ 2.0- Family's HonorRated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 2.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Pure in HeartRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0