Titles you rated
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 4.0