Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 2.5
The DiscoveryRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 2.5
PearlRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The WonderRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5