Titles you rated
 1917Rated ★ 4.5 1917Rated ★ 4.5
 Frozen IIRated ★ 4.0 Frozen IIRated ★ 4.0
 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5 Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
 ZombielandRated ★ 4.0 ZombielandRated ★ 4.0
 Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 3.5 Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 3.5
 FantasiaRated ★ 5.0 FantasiaRated ★ 5.0
 Children of MenRated ★ 4.0 Children of MenRated ★ 4.0
 Get OutRated ★ 3.5 Get OutRated ★ 3.5
 HereditaryRated ★ 3.5 HereditaryRated ★ 3.5
 Toy Story 4Rated ★ 4.0 Toy Story 4Rated ★ 4.0
 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
 ParasiteRated ★ 5.0 ParasiteRated ★ 5.0
 Avengers: EndgameRated ★ 4.5 Avengers: EndgameRated ★ 4.5
 BrightburnRated ★ 0.5 BrightburnRated ★ 0.5
 SearchingRated ★ 3.5 SearchingRated ★ 3.5
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
 UsRated ★ 3.5 UsRated ★ 3.5
 Captain MarvelRated ★ 4.0 Captain MarvelRated ★ 4.0
 Escape RoomRated ★ 2.5 Escape RoomRated ★ 2.5
 And While We Were HereRated ★ 3.5 And While We Were HereRated ★ 3.5