Series
Ratings
12- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0