Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0