Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
In Darkness We FallRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5