Titles you rated
GiantRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0