Series
Ratings
23
Worlds WithinRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0