Movies
Ratings
118
The PrestigeRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 0.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0