Movies
Ratings
127
Tinker BellRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
BambiRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Mary and MaxRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
ParaNormanRated ★ 3.5