Titles you rated
The Little PrinceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
CarsRated ★ 1.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 0.5
ShrekRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0