Movies
Ratings
19
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5