Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0