Movies
Ratings
388
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0