Series
Ratings
25
Attack on TitanRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 1.5
PastaRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0